Cechy i aspekty Fujitsu Ao A12lall Series

Fujitsu Ao A12lall Series to wydajny komputer o dużej mocy obliczeniowej i wielu funkcjach. Jest wyposażony w szybki procesor Intel Core i7-10700T, 8 GB pamięci RAM i dysk twardy SSD o pojemności 1TB. Ekran LED o przekątnej 15,6 cala zapewnia wyraźny obraz i jasne kolory. Wyposażony jest w szeroką gamę portów, takich jak HDMI, USB-C, DisplayPort i USB 3.0. Dzięki wbudowanym modułom bezprzewodowym, takim jak Bluetooth i Wi-Fi, można łatwo połączyć się z innymi urządzeniami. Jest także wyposażony w system operacyjny Windows 10 Pro, dzięki czemu można łatwo korzystać z aplikacji i programów. Fujitsu Ao A12lall Series to doskonały wybór dla osób poszukujących wydajnego i wielofunkcyjnego komputera.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i aspekty Fujitsu Ao A12lall Series

INFORMACJE- Klimatyzator kanałowy Fujitsu ARYG12LSLAP / AOYG12LALL

Klimatyzator kanałowy Fujitsu ARYG12LSLAP / AOYG12LALL to nowy produkt firmy Fujitsu w kategorii klimatyzacji kanałowej. Ma swoje zastosowanie w pomieszczeniach o szczególnych wymaganiach takich jak na przykład pokoje hotelowe. Bardzo duży komfort zapewnia tryb cichej pracy urządzenia, co z pewnością jest jego największą zaletą. Dzięki kompaktowej budowie i wbudowanej pompce skroplin, Fujitsu ARYG12LSLAP / AOYG12LALL idealnie sprawdza się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni.
Właściwości i funkcje klimatyzatora kanałowego Fujitsu ARYG12LSLAP / AOYG12LALL:

 

W skład zestawu wchodzą:

-jednostka zewnętrzna

-jednostka wewnętrzna

-sterownik ścienny przewodowy


DANE - Klimatyzator kanałowy Fujitsu ARYG12LSLAP / AOYG12LALL

 Długość instalacji

(bez doładowania czynnika)

 Zasilanie   V/Hz230/50
 WydajnośćChłodzeniekW3, 5(0, 9-4, 4) Grzanie 4, 1(0, 9-5, 7) Pobór mocy Chłodzenie1, 03 Grzanie1, 15EERW/W3, 4COP W/W3, 56SEER5, 7SCOP3, 9Klasa energetycznaA+GrzanieAPobór prądu7, 5 10, 0Sezonowe zużycie prądukWh/a2151505 Osuszaniel/h1, 2 Poziom ciśnienia akustycznego (chłodzenie)

jedn. wewnętrzna

W/S/N

dBA31/27/25/23jedn. zewnętrzna47Moc akustyczna j. wew. 55Moc akustyczna j. zew. dBa61 Przepływy Powietrzajedn. wewnętrzna m3/h650m3/h1780Zakres ciśnienia statycznego (standard)Pa0 do 30Wymiarymm 198x700x450 578x790x300Wagakg15, 5 40Przyłącza rurCieczmm-cale 6, 35 Gazmm-cale 9, 52Całkowita m 25(15)Różnica poziomówm 15 Zakres Pracy° C -10 do 46 ° C  -15 do 24Instalacja skroplin (śr. rury)wew. /zewn.  25/32 Czynnik chłodniczyR410AGwarancja5 lat*

*Pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w karcie gwarancyjnej

Kompresor Fujitsu Jednostka Zewnętrzna AOYG12LALL Wydajność chłodzenia kW3. 5 Klasa efektywności energetycznej chłodzenie A+

5, 184. 00 

Najważniejsze zalety

  • Podwójna sprężarka rotacyjna

  • Kompaktowa i cicha jednostka zewnętrzna

  • Chłodzenie do -15°C

  • Kompaktowe wymiary

  • Opis
  • Informacje dodatkowe

  Opis

  Zamówienie dotyczy: Kompresor Fujitsu Jednostka Zewnętrzna AOYG12LALL Wydajność chłodzenia kW3. 5 Klasa efektywności energetycznej chłodzenie A+

  W jednym miejscu poznasz:

  Informacje odnośnie klimatyzacji FUJITSU
  Poznasz najważniejsze funkcje
  Porównasz produkty
  Poznasz parametry techniczne
  Poznasz cenę i zrealizujesz zamówienie

  Zamawiając produkt u nas:

  Otrzymasz produkt
  Jednostkę wewnętrzna
  Jednostkę zewnętrzna
  Sterowanie

  Zlecając nam montaż otrzymasz:

  Rabat na produkty FUJITSU
  Kompletne podłączenie elektryczne oraz hydrauliczne
  Gwarancje
  Serwis

  Typ kanałowy Slim Kompaktowe rozmiary i komfort

  Smukła konstrukcja
  Smukła obudowa umożliwia montaż w wąskiej przestrzeni międzysufitowej. Wężyk skroplin w standardowym wyposażeniu.

  Zwarta i lekka konstrukcja jednostki zewnętrznej pozwala na większą dowolność w wyborze miejsca montażu.
  Smukła konstrukcjaSmukła obudowa umożliwia montaż w wąskiej przestrzeni międzysufitowej. Zwarta i lekka konstrukcja jednostki zewnętrznej pozwala na większą dowolność w wyborze miejsca montażu. Szeroki zakres sprężu dyspozycyjnego.

  Zastosowanie silnika wentylatora na prąd stały umożliwia zmianę dostępnego sprężu w zakresie od 0 do 90 Pa.
  Ustawienia sprężu można zmienić za pomocą pilota

  Automatyczna kratka nawiewna (opcja)
  Elegancka automatyczna kratka nawiewna podnosi komfortużytkowania i estetykę wnętrza.

  Praca w niskich temperaturach

  Zaprojektowane dla nowych czynników chłodniczych
  Klimatyzatory marki FUJITSU spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Ciągła praca nad rozwojem urządzeń i doskonaleniem procesów produkcyjnych owocuje technologią, która pozwala chronić zdrowie nasze i przyszłych pokoleń.
  Klimatyzatory FUJITSU ograniczają emisję i zmniejszają zastosowanie czynników chłodniczych z wysokim GWP (potencjał tworzenia efektu cieplarnianego).

  ZAPROJEKTOWANE TAK, ABY UMOŻLIWIĆ Sprawne zarządzanie
  Aktywnie uczestnicząc w rzeczywistości Internetu Rzeczy (loT) udostępniamy możliwość zarządzania klimatyzacją za pomocą smartfona. Poszerzamy tę rzeczywistość poprzez koordynację i współpracę z zewnętrznymi partnerami wykorzystującymi Internet Rzeczy i sztuczną inteligencję.

  Sterowanie z dowolnego miejsca
  Jeżeli zapomnisz wyłączyć klimatyzator przed wyjściem z domu – nie martw się! „FGLair” jest aplikacją współpracującą z urządzeniami FUJITSU, pozwalającą za pomocą urządzeń mobilnych zarządzać klimatyzacją z każdego miejsca podczas twojej podróży.

  STWORZONE W SPOSOB DAJĄCY Poczucie komfortu
  Firma Fujitsu General, dążąc do uzyskania jak najwyższego komfortu, opracowała jako pierwsza na świecie wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z tego typu pionierskich projektów jest technologia dual blaster- zaawansowana metoda rozdziału powietrza poprzez dodatkowe boczne dyfuzory zwiększająca komfort użytkowania.

  OPRACOWANE, ABY ZAPEWNIĆ Bezpieczeństwo
  Gwarancja tak wyjątkowa, jak nasze urządzenia!
  Klimatyzatory serii: LTCA, KXCA, KGTA i LZCA to najwyższej jakości urządzenia ścienne, które łączą w sobie nowoczesną i przyjazną dla środowiska technologię z innowacyjnym designem. Rekordowo długa gwarancja to potwierdzenie najwyższej jakości produktów, które dzięki zastosowaniu najlepszej technologii zapewniają wysoką wydajność i niskie zużycie energii (klasa A+++).

  Wskazówka naszego eksperta

  Klienci bazując na opcjach o klimatyzacji w Internecie powinni mieć pełną wiedzę na temat pochodzenia urządzenia, kosztów związanych z zakupem, ekspoatacją, oraz naprawą. Brak dostępu do częsci zapasowych często bywa podowem wymiany klimatyzatora.

  Zapraszamy do porównania zalet i wad klimatyzacji FUJITSU

  Jakie są zalety takiego systemu?

  Wskazówka naszego eksperta

  Jeśli chcesz kupić użądzenie spontanicznie bo z okazji fal upałów, to mamy dobrą wiadomość bo ten model nawet jesienią podniesie temperaturę w pomieszczeniu. Użądzenie nie jest jest zapomniane na czas jesieni lub wiosny, a czasami nawet zimą potrafi ogrzac sypialnie, poddasze lub inne pomieszczeine.

  Jakie są wady tego klimatyzatora?

  Wskazówka naszego eksperta

  Klimatyzator ścienny RAC nie jest zainstalowany dla całego domu, ale tylko w pojedynczych pokojach. Do całego domu lub mieszkania należy zainstalować urządzenie Multi SPLIT. Wybierz jednostkę zewnętrzną danej ilości pomieszczeń, następnie wybierz jednostki wewnętrzne: kasetonowe, przypodłogowe, sufitowe, kanałowe, Sama jednostka wewnętrzna może być używa w systemie Multi, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu możesz regulować temperaturę niezależnie.

  Podsumowując

  Chcesz mieć klimatyzację kilku pomieszczeniach to wybierz jednostkę wewnętrzną oraz jednostkę wewnętrzna do MULTI SPLIT, obsługująca daną licznę pomieszczeń. Jeśli chcesz mieć klimatyzację w jednym pomieszczeniu to produckt typu MONO jest dla Ciebie. Oba rozwiązania są dobrej jakości i ekologiczne. Rozwiązanie jednego pimieszczenia jest tańsze w zakupie I montażu. W razie problemu (rzadkość z FUJITSU), częsci to produktów FUJITSU posiadamy.

  PARAMETRY TECHNICZNE

  Rodzaje KlimatyzatorówPrzegląd FunkcjiDane TechniczneOferta FujitsuEfektywnośc energetyczna

  Dokumenty się nie wyświetlają?

  Kompresor Fujitsu Jednostka Zewnętrzna AOYG12LALL Wydajność chłodzenia kW3. 5 Klasa efektywności energetycznej chłodzenie A+ to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju pomieszczeń: mieszkania, domu; jak również łącząc je w szeregu: do biura, sklepu, hotelu, do restauracji. Chcesz kupić klimatyzator do domowego biura aby pracować w skoncentrowany sposób? Chłodne powietrze na pewno Ci zapewni spokój latem ale w zimne dni dodatkowo oczyści powietrze. Klimatyzator FUJITSU minimalizuje ingerencję w budynek podczas instalacji.

  Informacje dodatkowe

  Zasilanie

  50Hz, Jednofazowe ~230V

  Suma ogrzewanej powierzchni

  41m2

  Wydajność chłodzenia kW

  3. 5

  Wydajność grzania kW

  4. 1

  Pobór mocy chł. /grz. kW

  05/1, 1, 11

  EER chłodzenie w/w

  3, 33

  COP grzanie

  3, 69

  Pdesign chł. (-10’C)kW

  2, 3, 5/4

  SEER chłodzenie W/W

  5, 90

  SCOP grz. (strefa umiark. )

  00, 4

  Efekt. Energ. Chłodzenie

  A++

  Efekt. Grzanie

  A+

  Maks. prąd pracy chł. A

  5/10, 7

  Sezon zuż. ene. grz. kWh/a

  1 467

  Osuszanie l/h

  1, 3

  Ciś. J. zew. chł. dB(A)

  47/48

  Parametry akustyczne j.

  61/63

  Przepływ powietrza chł. 3/h

  650/1 780

  Przepływ powietrza grz. 3/h

  650/1 630

  Jed. zewewnętrzna wymiary

  578*790*300

  Masa J. wewn. kg(lbs)

  19 (42)

  Masa J. zewn. kg(lbs)

  40 (88)

  Średnica przyłączy mm

  35/9, 52, 6

  Wężyk skroplin wew. /zew. mm

  25/32

  Temp. Otoczenia grzanie

  -15~24

  Czynik chłodniczy

  R410A

  Ilość gazu kg(C02eq-T)

  1, 15 (2, 4)

  Ile chłodzonych pomieszczeń?

  3 pomieszczenia, 4 pomieszczenia

  Suma chłodzonej powierzchni

  35m2

  Gwarancja

  5 lat

  Sterowanie

  Bezprzewodowy, Przewodowy, WiFi

  Główne Funkcje

  Chłodzenie do -15°C, Kompaktowa i cicha jednostka zewnętrzna, Kompaktowe wymiary, Podwójna sprężarka rotacyjna

  Kolor

  Biały

  Montaż

  Prosty

  Typ

  Kanałowy

  Z ilu stron wylot powietrza?

  1

  Liczba jednostek wew. Wygląd

  Nowoczesny

  Może spodoba się również…

  Jednostka wewnętrzna:
  AUYG12LVLB
  Jednostka zewnętrzna:
  AOYG12LALL
  Pobieranie:
  Katalog
  • Dane techniczne
  • WymiaryCzęści opcjonalne

  Dane techniczne

  1. 11 kW
  Źródło zasilaniaFazaZasilanie 1-fazowe
  Napięcie230 VCzęstotliwość50 HzMocChłodzenie3. 5 kW(0. 9 - 4. 4) kW
  Ogrzewanie4. 1 kW (0. 9 - 5. 7) kWMoc wejściowa1. 05 kWOgrzewanieEER3. 33 W/WCOP3. 69 W/WPdesign3. 5 kWOgrzewanie (-10°C)4. 2 kWSEER6. 20 W/WSCOPOgrzewanie (Średni)4. 10 W/WKlasa efektywności energetycznejA++A+Maks. prąd roboczy7. 5 A10. 0 ARoczne zużycie energii198 kWh/a1431 kWh/aUsuwanie wilgoci1. 2 I/hPoziom ciśnienia akustycznego*2Wewnątrz (Chłodzenie)Wysoki37 dB(A)Średni34 dB(A)Niski30 dB(A)Cichy27 dB(A)Wewnątrz (Ogrzewanie)31 dB(A)29 dB(A)Poziom ciśnienia akustycznego*2Na zewnątrz (Chłodzenie)47 dB(A)Na zewnątrz (Ogrzewanie)48 dB(A)Poziom mocy akustycznejWewnątrz (Chłodzenie)49 dB(A)Wewnątrz (Ogrzewanie)61 dB(A)63 dB(A)Prędkość przepływu powietrzaWewnątrz 600 m3/hNa zewnątrz1780 m3/hWymiary netto
  Wewnątrz
  Wysokość245 mmSzerokość570 mmGłębokośćWymiary netto
  Na zewnątrz
  578 mm790 mm300 mmMasa nettoWewnątrz15 kg (33 lbs)Na zewnątrz40 kg (88 lbs)Średnica łącznika rurowegoPłyn6. 35 mmGaz9. 52 mmŚrednica węża spustowego25 mm
  32 mmMaks. Długość rury (Bez doładowania)25 (15) mMaks. Różnica wysokości15 mZakres roboczy-10 do 46 °C BD-15 do 24 °C BDCzynnik chłodniczyTypR410AWpływ na globalne ocieplenie2, 088Ładunek1, 150 g
  Kratka kasety Nazwa modeluUTG-UFYD-WWymiary netto
  Kratka kasety49 mm700 mmMasa netto
  Kratka kasety2. 6 kg (6 lbs)

  AUYG12LVLB

  Cechy i aspekty Fujitsu Ao A12lall Series

  Bezpośredni link do pobrania Cechy i aspekty Fujitsu Ao A12lall Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Cechy i aspekty Fujitsu Ao A12lall Series