Informacja o wydaniu Bosch B20cs30sns

Bosch B20cs30sns to nowoczesny, wydajny i energooszczędny model lodówki, który wyprodukowano w 2021 roku. Wyposażony jest w system NoFrost, który eliminuje ryzyko gromadzenia się szronu i lodu na wewnętrznych ścianach lodówki. System ten zapewnia również dłuższą żywotność produktu i oszczędza energię. Lodówka jest wyposażona w kilka przydatnych funkcji, w tym specjalny zamek, który zapobiega niepożądanym zmianom temperatury w środku. Posiada również wiele półek i szuflad, które ułatwiają przechowywanie różnych produktów spożywczych. Jest to niezawodny i wysoce funkcjonalny produkt, który przyniesie wiele korzyści w domu.

Ostatnia aktualizacja: Informacja o wydaniu Bosch B20cs30sns

Informacja o wydaniu decyzji o pozwoleniu na budowę dla inwestycji: „Budowa dwóch odcinków kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Dn800mm na działce ewid. 1 obręb 213 Baranówka w Rzeszowie, na terenie kolejowym zamkniętym, lokalizacja przekroczenia: – torów kolejowych linii nr 91 Kraków – Medyka – km 154, 623 zgodnie z zadaniem pn. : „Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej Dn 800 mm od ul. ks M. Kolbego do istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Lubelskiej w ramach realizacji inwestycji pn. : Uzbrojenie terenów inwestycyjnych Rzeszów – Dworzysko” – ETAP II. 1”

I N F O R M A C J A

Zgodnie z art. 72 ust. 6 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (t. j. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081 ze zm. ) informuję o wydaniu decyzji z dnia 01. 02. 2019r., nr 3/19, znak: I-V. 7840. 7. 62. 2018, o pozwoleniu na budowę dla zamierzenia inwestycyjnego pn. : „Budowa dwóch odcinków kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Dn800mm na działce ewid. 1 obręb 213 Baranówka w Rzeszowie, na terenie kolejowym zamkniętym, lokalizacja przekroczenia:

– torów kolejowych linii nr 91 Kraków – Medyka – km 154, 623

– torów kolejowych linii nr 71 Ocice – Rzeszów – km 63, 824

zgodnie z zadaniem pn. 1”, na działce nr ewid. 1 obręb ewid. 0213 Baranówka, jednostka ewid. 186301_1 Rzeszów.

Z jej treścią oraz dokumentacją sprawy można zapoznać się w Wydziale Infrastruktury Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie ul. Grunwaldzka 15, pokój 349a,
III piętro, w godzinach pracy Urzędu.

    • Informacja o wydaniu decyzji o pozwoleniu na budowę dla ww. inwestycji - dot. I-V. 2018Rozmiar pliku: 29, 0 KB
Autor: Łukasz Fronc, z up. WOJEWODY PODKARPACKIEGOKierownik Oddziałuw Wydziale InfrastrukturyData wytworzenia informacji: 1 lutego 2019Opublikował: Katarzyna KuśData publikacji: 1 lutego 2019 Wersja do druku

Historia zmian:

  • 21 lutego 2019, godz. 12:32, użytkownik: Katarzyna Kuś

Pokaż wszystkie

Wiele osób współpracujących ze sobą, liczne nowe projekty — inspirowane naszym hasłem przewodnim „Technologia bliżej nas”.

Podążaj za nami do połączonego świata

Dowiedz się więcej o Internecie rzeczy na naszej globalnej stronie internetowej

Poznaj firmę Bosch — historia za historią

Odwiedź globalną stronę internetową

Najnowsze informacje o firmie Bosch znajdują się na forum prasowym.

Przejdź do forum prasowego Bosch.

Skontaktuj się z Bosch

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Telefon

+48227154040

Wyślij do nas wiadomość

Idź do formularza kontaktowego

Porozmawiaj z nami na chacie!

Masz pytania lub sugestie? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni od godziny 08. 00 do 17. 00 w dni robocze.

  • Bosch w Polsce

    Dowiedz się więcej
  • Produkty i usługi

    Dowiedz się więcej

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Informacja o wydaniu Bosch B20cs30sns

Bezpośredni link do pobrania Informacja o wydaniu Bosch B20cs30sns

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacja o wydaniu Bosch B20cs30sns