Informacje o sprzęcie i specyfikacje Bosch Hbl 74

Bosch Hbl 74 to wysokiej jakości sprzęt wielofunkcyjny, przeznaczony do użytku w gospodarstwie domowym. Urządzenie zapewnia wysoką wydajność i wytrzymałość, a jego kompaktowe rozmiary pozwalają na łatwe przechowywanie i przenoszenie. Urządzenie posiada szeroki zakres funkcji, w tym trzy poziomy mocy, opcję wyboru wymiarów i wyświetlacz LCD, aby umożliwić użytkownikom dokładne i precyzyjne dostosowanie urządzenia do ich potrzeb. Urządzenie może być używane do wielu różnych zadań, w tym do mieszania, ubijania, miksowania i cięcia. Co więcej, Bosch Hbl 74 oferuje użytkownikom kompleksową obsługę, w tym szybki czas reakcji i wsparcie techniczne.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o sprzęcie i specyfikacje Bosch Hbl 74

Przemysł i rzemiosło, prace domowe i ogrodowe, osprzęt do elektronarzędzi i serwis

Dla użytkowników profesjonalnych w przemyśle i rzemiośle produkujemy elektronarzędzia oferujące najlepsze technologie, najwyższą wydajność i doskonałą jakość, które składają się na efektywną pracę.

Na całym świecie elektronarzędzia Bosch cieszą się ogromną popularnością. Przyczyna jest prosta: Bosch to symbol jakości, innowacyjności, idealnie dopasowanego osprzętu i doskonałego serwisu.

Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, mycie pod ciśnieniem czy podlewanie roślin – innowacyjne narzędzia Bosch doskonale sprawdzają się w wielu pracach na świeżym powietrzu.

Osprzęt do elektronarzędzi

Niezależnie od planów, mogą Państwo w pełni polegać na oryginalnym osprzęcie Bosch.

Części zamienne możesz zamówić e-mailem lub bezpośrednio w Centralnym serwisie Bosch. Zgłoszenie naprawy elektronarzędzia możesz dokonać za pomocą formularza online.

 • Przegląd
 • InnowacjeZalety posiadania zmywarkiPorady dotyczące zakupu...

  Czy wiesz, że zmywając ręcznie marnujemy aż 80 litrów wody?

  Polska od lat zmaga się z suszą hydrologiczną. A przecież woda jest jednym z najważniejszych elementów codziennego życia. Nie możemy pozwolić, żeby nam jej zabrakło!
  Jednym z najskuteczniejszych sposobów oszczędzania wody jest powierzenie mycia naczyń zmywarkom Bosch. Myjąc ręcznie zużywamy średnio ponad 80 litrów* wody, natomiast zmywarki Bosch z systemem ActiveWater Eco zużywają nawet tylko 6, 7 l wody do uzyskania lśniąco czystych naczyń.
  * Zużycie wody w zmywaniu ręcznym – badanie przeprowadzone przez Nielsen w 2019 r. na zlecenie Reckitt. Średnia w Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech to 88 l. Niektóre zmywarki Bosch zużywają tylko 6, 7 l wody na cykl w programie Eco 50 °C (np. model SMI6ECS93E. )

  Dowiedz się więcej

  Bosch rekomenduje Finish nr 1 w Polsce*

  * Źródło: RB Hygiene Home za NielsenIQ, Retail Audit, Cała Polska z Dyskontami (Drug), sprzedaż wartościowa i wolumenowa w okresie I 2021 - XII 2021 w kategorii Zmywanie, segment Detergenty do Automatycznego Zmywania Naczyń.

  więcej

  Marka nr 1 na świecie w zmywarkach*

  "Lepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie" – te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto marki Bosch. Przez pokolenia, urządzenia marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swoim właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Marka Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Doskonale znana polskim konsumentom, postrzegana jako niezawodna, ekologiczna, oszczędzająca wodę i energię. Nic dziwnego, że od lat jest najchętniej wybieraną marką w kategorii zmywarek na świecie! *

  *Źródło: Euromonitor International Limited, sprzedaż ilościowa, 2022

  Szukasz nowej zmywarki?

  Jeśli planujesz kupno nowej zmywarki chętnie pomożemy! Skorzystaj z naszego asystenta i wybierz najważniejsze dla siebie cechy nowego urządzenia!

  Znajdź swoje urządzenie!

  Chroń cenne zasoby z nowym, wyjątkowo oszczędnym Programem Inteligentnym.

  Program Inteligentny powstał z myślą o jak najlepszym, świadomym wykorzystaniu zaawansowanej technologii w nowych zmywarkach Bosch. Udostępniając ocenę działania programu przez Home Connect, zmywarki analizują Twoje opinie o myciu, suszeniu oraz czasie trwania cyklu i na tej bazie coraz lepiej dopasowują parametry programu do Twoich wymagań. W ten sposób możesz zmywać według swoich indywidualnych zasad: oszczędnie i wydajnie, dbając o zasoby wody i energii.

  Odkryj nową generację zmywarek smart.

  Internet otwiera przed nami nowy świat komfortu i personalizacji działań. Aplikacja Home Connect umożliwia monitorowanie urządzeń domowych i sterowanie ich pracą z dowolnego miejsca. Ponadto oferuje stały dostęp do cyfrowych instrukcji obsługi oraz przydatnych wskazówek, służących uzyskiwaniu najlepszych wyników i ułatwianiu codziennego życia.

  Dowiedz się więcej

  Nasze kompaktowe zmywarki dla tych, którzy naprawdę nie mają miejsca na zmywarkę.

  Małe, elastyczne i wydajne: zmywarki kompaktowe pasują do każdej kuchni. Wystarczy postawić je na blacie.

  Zobacz zmywarki kompaktowe

 • Serwis fabryczny. Najwyższa jakość i szybkość.

  Decydując się na produkty marki Bosch, masz gwarancję profesjonalnej opieki nad zakupionym urządzeniem. Rozbudowana sieć Serwisów Fabrycznych i Autoryzowanych oferuje rzetelną diagnostykę oraz szybką i fachową naprawę urządzeń. Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku 8:00 - 20:00, w weekendy w godzinach 8:00 - 17:00, służąc pomocą, doradztwem posprzedażowym oraz szeroką gamą akcesoriów i produktów do czyszczenia, i pielęgnacji – dla Twojego komfortu i perfekcyjnego efektu pracy z urządzeniem marki Bosch. pl/serwis">Dowiedz się więcej

  Nasze katalogi

  Zapoznaj się z nasza aktualną ofertą i pobierz katalog, w którym znajdziesz nie tylko pełne zestawienie naszych urządzeń wraz z ich funkcjami. Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej zapraszamy do pobrania naszego słowniczka funkcji i innowacji. pl/poznaj-marke-bosch/katalogi">Zobacz nasze katalogi

  Wypróbuj wyszukiwarkę zmywarek.

  Nasza internetowa wyszukiwarka zmywarek pomoże Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.

 • Rozpocznij
 • Centrum Kontaktu

  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
  Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

  42 271 5555Poznaj nasz serwis

  Infolinia produktowa

  Informacje produktowe, dobór urządzeń.

  Recenzja programu dającego szczegółowych informacji o sprzęcie. Opis, ocena, link do pobrania ze strony producenta. Jak uzyskać informacje o sprzęcie.

  Programów do wyodrębniania z systemu operacyjnego szczegółowych informacji o sprzęcie jest wiele, lecz Speccy jest chyba faworytem (a na pewno silną konkurencją) – w porównaniu do Everest czy innego programowania. Jest to program ze stajni tego samego producenta co CCleaner, znany program do oczyszczania systemu – dlatego należy się spodziewać po nim profesjonalizmu, prostego interfejsu oraz skuteczności.

  Przejdźmy zatem do jego recenzji – na początek pobieramy program z witryny producenta (link pod artykułem) i instalujemy go, zwracając uwagę na pewien dodatek próbujący przy okazji prześlizgnąć się do naszego systemu:

  Po ukończonej instalacji uruchamiamy program i od razu widzimy garść wstępnych informacji o naszym systemie oraz sprzęcie – z pewnością informacje tu widoczne są dużo bardziej obszerne niż np. w systemowych właściwościach. Poza uporządkowanymi kategoriami zauważmy także, że program pokazuje aktualną temperaturę niektórych podzespołów.

  Nie ma konieczności żebym opisywał każdą z widocznych po lewej stronie program kategorii – można zapoznać się z nimi samodzielnie i przekonać się jak przydatnym programem jest Speccy, lecz teraz na pewno zajrzymy do kategorii System operacyjny. Znajdziemy tu informacje jak poniżej na ilustracji oraz m. in. datę instalacji systemu operacyjnego, klucz produktu oraz licznik, który pokazuje nam czas, który minął od uruchomienia systemu. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz34. png" alt="Speccy - jak uzyskać informacje o sprzęcie na komputerze" width="700" height="603" srcset="https://mamkomputer. png 700w, https://mamkomputer. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz34-300x258. png 300w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px"/>

  Przejdźmy teraz do kategorii CPU – znajdziemy tu szczegółowe informacje o procesorze zainstalowanym w naszym komputerze. To, co tu widzimy, powinno być zbieżne z informacjami pozyskanymi z programu CPU-Z, jednak w tym przypadku informacje są bardziej przejrzyste i uporządkowane. Spójrzmy też na temperaturę naszego procesora – w stanie jałowym, tzn. gdy żaden proces go nie obciąża, jego temperatura nie powinna przekraczać 40 stopni – w przeciwnym wypadku należy na początek sprawdzić czy jego chłodzenie (radiator, wentylator) są zainstalowane poprawnie. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz44. png" alt="Speccy - jak uzyskać informacje o sprzęcie na komputerze" width="700" height="483" srcset="https://mamkomputer. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz44-300x207. png 300w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px"/>

  Kolejna kategoria – RAM – przedstawi nam informacje o zainstalowanych w naszym systemie modułach pamięci. Z programu odczytamy m. informacje o ilości gniazd dostępnych oraz zajętych. Oprócz rzeczywistej pojemności naszej pamięci odczytamy tutaj także jej taktowanie, dokładny model oraz fizyczną zajętość, tzn. jaka jej procentowa część jest w danej chwili używana przez system operacyjny. Pamięć RAM należy do podzespołów komputera, z której trudno wyodrębnić wiele informacji, trzymając moduł w dłoni (poza nazwą i modelem oczywiście), więc wszelkie oprogramowanie typu Speccy będzie tu niezbędne, by uzyskać o nich szczegółowe informacje. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz54. png" alt="Speccy - jak uzyskać informacje o sprzęcie na komputerze" width="700" height="522" srcset="https://mamkomputer. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz54-300x224. png 300w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px"/>

  I jeszcze jedna ważna kategoria – Nośniki, oznaczająca oczywiście dyski twarde. Znajdziemy tu podstawowe informacje o naszym dysku tj. nazwa, model czy pojemność. Oprócz tego dowiemy się, jaki tryb transferu wykorzystuje nasz dysk do komunikacji z płytą główną (w naszym przypadku jest to SATA II maksymalny obsługiwany), poznamy ilość uruchomień dysku oraz łączny czas, przez jaki był do tej pory włączony. Poza tym, w dolnej części ujrzymy informacje o partycjach, na jakie podzielony jest nasz dysk. Po rozwinięciu zakładki Atrybuty S. M. A. R. T. poznamy stan techniczny naszego dysku – niemal zupełnie jak w programach przeznaczonych do typowej diagnozy dysków twardych. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz63. png" alt="Speccy - jak uzyskać informacje o sprzęcie na komputerze" width="700" height="558" srcset="https://mamkomputer. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz63-300x239. png 300w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px"/>

  Ciekawą opcją jest możliwość eksportu naszych rezultatów do dwóch rodzajów plików czy wydrukowania raportu – w tym celu należy otworzyć menu Plik i wybrać odpowiednią opcję. Naciskając kombinację klawiszy CTRL + [F] możemy odnaleźć interesującą nas frazę w całym programie, niczym w systemowej wyszukiwarce. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz72. png" alt="Speccy - jak uzyskać informacje o sprzęcie na komputerze" width="700" height="306" srcset="https://mamkomputer. info/wp-content/uploads/2015/10/obraz72-300x131. png 300w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px"/>

  Speccy jest doskonałym uzupełnieniem systemowej karty Właściwości systemu. Program sprawdza się w każdym systemie, począwszy od Windows XP do Windows 10. Dzięki niemu nie musimy otwierać obudowy komputera i przyglądać się każdemu z podzespołów z osobna, gdy zachodzi potrzeba zebrania szczegółowych informacji o sprzęcie wewnątrz niego.

  Pobierz program Speccy ze strony producenta:

  https://www. com/speccy/download

   Ocena: 9/10

  + łatwy w obsłudze

  + w pełni w języku polskim

  + wyodrębnia dużą ilość szczegółowych informacji o sprzęcie

  + możliwość eksportu rezultatów do zewnętrznego pliku

  zawiera w instalatorze co najmniej jeden niespodziewany dodatek

  Zapisz się na Newsletter

  Informacje o sprzęcie i specyfikacje Bosch Hbl 74

  Bezpośredni link do pobrania Informacje o sprzęcie i specyfikacje Bosch Hbl 74

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje o sprzęcie i specyfikacje Bosch Hbl 74