Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716

Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716 to instrukcja obsługi do wkrętarki akumulatorowej Dewalt Dcd716. Instrukcja zawiera informacje na temat wszystkich funkcji wkrętarki, w tym jej zasilania, przełączników i funkcji ustawień. Instrukcja zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa, konserwacji i konserwacji wkrętarki. Zawiera również informacje na temat wymiany akumulatora i wszelkich akcesoriów. Instrukcja jest szczególnie przydatna dla osób, które dopiero zaczynają używać wkrętarki z akumulatorem, ponieważ zawiera szczegółowe informacje na temat jej użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716

 1. Main page
 2. Proceeding ID 641394

Get a deposit without paperwork and walking away from your computer in 3 steps

clickfill the detailspay online

Check how to do it - Video

Proceeding: 2 ORYGINALNE ZESTAWY NARZĘDZI DEWALT dla KM PSP Kraków

Deadlines:

Published : 19-07-2022 11:22:00
Placing offers : 25-07-2022 11:22:00Offers opening :25-07-2022 11:27:00Procedure:Type:Supply

Requirements and specifications

Zamawiający działając na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu wszystkich solidnych wykonawców. 

Opis przedmiotu zamówienia:

2 ORYGINALNE ZESTAWY NARZĘDZI DEWALT

W skład każdego zestawu wchodzi: Kompaktowa wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD796 18V z udarem XR i silnikiem bezszczotkowym 70Nm + bezszczotkowa szlifierka kątowa 18V 125mm DeWALT DCG405+ 2 akumulatory 18V 5, 0Ah Li-Ion XR+ ładowarka wielonapięciowa XR + walizka TSTAK

Zamawiający wymaga: 

- warunki płatności: 14 dni od otrzymania prawidłowo wystawionej faktury; 

- termin realizacji: 7 dni od podpisania umowy; 

- dodatkowe koszty: po stronie Wykonawcy; 

Zastrzeżenia Zamawiającego:

Zastrzegamy, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków.

W przypadku pytań: 

- merytorycznych, proszę o kontakt za pośrednictwem przycisku w prawym, dolnym rogu formularza "Wyślij wiadomość" lub pod nr tel 693-998-062

- związanych z obsługą platformy, proszę o kontakt z Centrum Wsparcia Klienta platformy zakupowej Open Nexus pod nr 22 101 02 02, czynnym od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 7:00 do 17:00.

Oficjalnym potwierdzeniem chęci realizacji zamówienia przez Zamawiającego jest wysłanie zamówienia lub podpisanie umowy.  

Wiadomości z platformy zakupowej mają charakter informacyjny.

There are no attachments in this proceeding

 • Producent:

 • Kod producenta:

  DCD716D2-QW

Zapytaj o produkt Dodaj do porównania Drukuj

752, 51zł brutto

611, 80zł netto niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3-4 dni robocze Koszt dostawy:od 0, 00zł Zobacz wszystkie
Dostępność:
Cena punktowa:7525 pkt.

Profesjonalna, udarowa, 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion 12V model DCD716D2 DeWalt, ma na wyposażeniu 2 akumulatory 2, 0Ah i ładowarkę, całość pakowana w walizce.

Wiertarko-wkrętarka ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.

Ergonomiczna konstrukcja, kompaktowa budowa - idealne narzędzie do robót instalacyjnych, stolarskich, dekarskich czy montażowych o świetnych parametrach pracy.

Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.

  Opis Dane techniczne Akcesoria Podobne Opinie

  2-biegowa, udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DeWALT [DCD716D2-QW]:

 • wiertarko-wkrętarka z udarem mechanicznym DCD716 jest zasilana akumulatorami o napięciu 12V,
 • urządzenie jest kompatybilne z systemem 10, 8 V, wszystkie akumulatory o napięciu 10, 8 V współpracują z DCD716,
 • wiertarko-wkrętarka posiada funkcję wiercenia, wkręcania i wiercenia z udarem - zapewnia możliwość wykonania większości prac,
 • ma 2-biegowa wytrzymałą przekładnię co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
 • jednotulejowy uchwyt 10 mm z samoczynna blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę akcesoriów,
 • dwie prędkości obrotowe, zmienna prędkość oraz lewe obroty,
 • elektroniczny hamulec silnika ułatwia pracę,
 • narzędzia jest 
 • trwały silnik chłodzony wentylatorem oferuje znaczną moc,
 • przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate - trwałość i wytrzymałość,
 • paraboliczny kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
 • oświetlenie pola pracy diodami LED,
 • ergonomiczny, gumowany uchwyt dla wygody użytkownika,
 • w tej wersji z dwoma akumulatorami 2, 0Ah i ładowarką, pakowana w walizce.
 • DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD716:

 • napięcie zasilania: 12 V, lub 10, 8 V,
 • typ akumulatorów: Li-ion,
 • prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 400 obr. /min,
 • prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1500 obr. /min,
 • częstotliwość udaru:
 • na 1 biegu: 0-6000 udar/min,
 • na 2 biegu: 0-22500 udar/min,
 • maksymalna średnica wiercenia w murze: 8 mm,
 • maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
 • maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm,
 • maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 16 / 30 Nm,
 • wymiary: 200 x 210 x 63 mm,
 • waga: 1, 18 kg.
 • Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD716D2:

 • 2 x akumulator 12V Li-Ion, 2, 0Ah,
 • ładowarka uniwersalna,
 • walizka,
 • instrukcja obsługi.
 • Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.

  Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis. 

  Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.

  kod producenta:DCD716D2-QW typ akumulatorów:Li-Ion napięcie akumulatorów:12 V liczba akumulatorów:2 szt pojemność akumulatora:2. 0 Ah waga bez akumulatora:1, 1 kg na wyposażeniu:2 x akumulator 12V Li-Ion, 2, 0Ah, ładowarka uniwersalna, walizka, instrukcja obsługi. częstotliwość udaru:0-22500 udar/min częstotliwość udaru na I biegu:0-6000 udar/min częstotliwość udaru na II biegu:max średnica wiercenia w betonie:8 mm max średnica wiercenia w drewnie:20 mm max średnica wiercenia w stali:10 mm prędkość obrotowa na biegu jałowym:0-1500 obr/min prędkość obrotowa na I biegu:0-400 obr/min prędkość obrotowa na II biegu:typ silnika:szczotkowy (komutatorowy) wymiary:200 x 210 x 63 mm max moment obrotowy:30 Nm liczba biegów:2 zakres uchwytu wiertarskiego:1, 5-10 mm rodzaj uchwytu wiertarskiego:szybkomocujący opakowanie:walizka EAN:5054905030988 funkcja udaru:tak obroty prawo/lewo:obsługiwane serie akumulatorów:XR Gwarancja DeWalt:1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt. pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt. pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921.

  Tylko klienci, którzy kupili ten produkt mogą dodawać opinie. Zarejestruj się w naszym sklepie, kup ten produkt i dodaj swoją opinię. W podziękowaniu za dodanie opinii o produkcie otrzymasz 10 Punktów w programie lojalnościowym!

  Forma dostawy Cena Kurier 0, 00zł Paczkomat Inpost Odbiór w sklepie w Bielsku-Białej ul. Strażacka 37

  Rejestracja produktu

  Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

  Naprawy i części zamienne

  Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

  Serwis DEWALT

  Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

  Informacje o gwarancji

  Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

  Informacje O Produkcie

   Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

   XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

   Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

   Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

   Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

   Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

   Gwarancja

    Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

    Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

    Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

    Serwis I Informacje Techniczne

     Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

     Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

     Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

     Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

     ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

     Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcje oryginalne Dewalt Dcd716