Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge Bss25jftnww And

Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge BSS25JFTNWW to profesjonalny poradnik, który zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące konserwacji i napraw urządzeń GE BSS25JFTNWW. Poradnik zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku dotyczące rozwiązywania problemów i napraw, jak również jasne i przejrzyste obrazy i wyjaśnienia, które pomogą Ci w prawidłowej eksploatacji urządzenia. Poradnik zawiera również wskazówki dotyczące zapobiegania ryzyku związanemu z użytkowaniem sprzętu, co pozwala Ci w pełni wykorzystać jego możliwości i uniknąć potencjalnych problemów związanych z jego używaniem.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge Bss25jftnww And

Czy są Państwo zainteresowani indywidualnym pakietem serwisowym?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami serwisu, aby uzyskać więcej informacji na temat konserwacji zapobiegawczej w formowaniu wtryskowym.

Mogą Państwo na nas polegać: mamy ponad 720 techników serwisu na całym świecie i jesteśmy zawsze blisko Was. Nasi pracownicy są profesjonalistami o wysokim poziomie wyszkolenia i zapewniamy profesjonalną i skuteczną konserwację - niezależnie od tego, gdzie na świecie znajduje się Państwa wtryskarka.

Harald Wegerer, szef działu obsługi klienta w ENGEL Austria

Pakiety serwisowe care oferuje możliwość konserwacji zapobiegawczej Państwa wtryskarek. W ten sposób można trwale utrzymać optymalny stan urządzeń, a tym samym przedłużyć ich żywotność.

Friedrich Edlmayr, kierownik ds. globalnego serwisu technicznego w ENGEL Austria

Konserwacja zapobiegawcza staje się prosta z ENGEL care

Wspólnie z ENGEL mogą Państwo zmaksymalizować dostępność i bezpieczeństwo swoich wtryskarek. Nasz ekspert serwisu Rainer Beutl wyjaśnia korzyści płynące z konserwacji zapobiegawczej i przedstawia szczegóły dotyczące indywidualnych pakietów serwisowych.

Elementy pakietów serwisowych w skrócie

Webinar

Konserwacja zapobiegawcza z pakietami serwisowymi care

Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami serwisu: jak zapewnić trwale płynną pracę i bezpieczne warunki pracy dla swojej produkcji wtryskowej.

Webinar w języku niemieckim

 • Język: Niemiecki

 • Czas trwania: 30 min.

 • Prowadzący: Rainer Beutl,
  Market Supervisor

Przejdź do webinaru

Webinar w języku angielskim

 • Język: Angielski

 • Czas trwania: 30 min.

 • Prowadzący: Stephen Zylinski,
  Product Manager ENGEL Services

Przejdź do webinaru

Pozostała oferta dotycząca utrzymania ruchu od ENGEL

Porównanie oferty konserwacji i napraw

Pakiety serwisowe care Pakiet serwisowy care Umowa indywidualnaOkazjonalna, jednorazowa konserwacja Coroczna konserwacja i w razie potrzeby naprawa Regularna konserwacja i naprawy w ramach indywidualnej umowy serwisowej Konserwacja jednorazowo corocznie Indywidualnie konfigurowana Naprawa w przypadku awarii Części zamienne i części zużywalne Zapas części zamiennych 24 miesiące gwarancji na części zamienne Dostępność technika serwisuCzas reakcji Hotline (2h) Czas trwania umowybrak co najmniej 3 lata co najmniej 1 rok Optymalizacja procesu wtryskowego Szkolenia Kontrola kosztów dzięki stałym stawkom

Arūnas Eitutis | 1 July 2021

Skuteczny plan konserwacji ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy świadczącej usługi w terenie. Chociaż istnieje wiele rodzajów strategii konserwacji, skupmy się na konserwacji zapobiegawczej i na tym, dlaczego warto ją wypróbować. Jeśli również pracujesz nad zapewnieniem wydajności i bezpieczeństwa sprzętu, to rozumiesz, jak ważne jest regularne wykonywanie przeglądów.
Spis treści:

 • Jakie są elementy zarządzania usługami świadczonymi w terenie?
 • Korzyści z usług zarządzania w terenie
 • Najlepsze praktyki w zakresie zarządzania usługami w terenie
 • Wniosek

Co to jest konserwacja zapobiegawcza?

Konserwacja zapobiegawcza to rodzaj konserwacji stworzonej z myślą o regularnym sprawdzaniu sprzętu lub maszyn. Stanowi ona integralną część działalności w zakresie zarządzania usługami w terenie. Konserwacja zapobiegawcza może przedłużyć żywotność sprzętu i obniżyć koszty ponoszone przez firmę.

Sprowadza się do regularnego sprawdzania sprzętu w oparciu o czas i sposób użytkowania.

Czas – okresowa konserwacja, która opiera się na typie systemu lub sprzętu. Na przykład firma zarządzająca budynkiem może przeprowadzać coroczne przeglądy wind, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców.

Użytkowanie – konserwacja przeprowadzana w oparciu o obliczenia dotyczące użytkowania i żywotności sprzętu. Na przykład usługodawca sprawdza czas pracy silnika ciężkiej maszyny i dostosowuje do niego harmonogram konserwacji.

Jakie branże mogą odnieść największe korzyści z prewencyjnej konserwacji?

Wiele branż może czerpać korzyści z prewencyjnej obsługi technicznej. Jednak nie wszystkie z nich stosują się do podstaw tej strategii. Dlatego najpierw zastanówmy się, jakie firmy nie powinny polegać wyłącznie na konserwacji zapobiegawczej.

Jeśli Twoja firma zajmuje się sprzętem i instalacjami, na które wpływ mają czynniki środowiskowe, nieregularne użytkowanie, aktywa o znaczeniu krytycznym lub podobne czynniki, może się okazać, że konserwacja zapobiegawcza nie zapewni niezawodnej opieki.

Jeśli jednak pracujesz z maszynami, które są używane w typowy sposób, w sprzyjającym środowisku, łatwiej jest obliczyć, kiedy i jak często należy przeprowadzać konserwację. Branże, które mogą odnieść korzyści z profilaktyki, to sprzęt ciężki, automaty vendingowe, HVAC, zarządzanie obiektami.

Wybór rodzaju konserwacji

Istnieje wiele strategii konserwacji, które firma może wybrać do wdrożenia. Trzy główne z nich to konserwacja zapobiegawcza, reaktywna i predykcyjna.

Konserwacja reaktywna jest przeprowadzana w przypadku awarii systemu lub sprzętu. Choć dla dostawcy usług konserwacyjnych może to być tańsze i oszczędza czas, w przypadku uszkodzenia lub awarii firma klienta ryzykuje przestoje, które wymagają większej liczby pracowników do kontroli i usunięcia problemu. Mimo że konserwacja reaktywna jest raczej nietrwała, wiele firm świadczących usługi w terenie nadal polega na tej metodzie.

Konserwacjapredykcyjna może być najbardziej optymalną metodą z punktu widzenia zainwestowanego czasu i kosztów, jeśli dostawca usług dysponuje wszystkimi niezbędnymi narzędziami, takimi jak rozwiązania IoT i sztuczna inteligencja. Jeśli zostanie dobrze przeprowadzona, może być nawet o 12% bardziej opłacalna niż konserwacja zapobiegawcza.

Konserwacja zapobiegawcza jest jednak skutecznym i niedrogim rozwiązaniem, jeśli potrzeby i możliwości biznesowe klientów odpowiadają tej metodzie.

Wady i zalety konserwacji zapobiegawczej

Tak jak każda inna strategia konserwacji, konserwacja zapobiegawcza ma swoje wady i zalety. Przed wdrożeniem nowej strategii konserwacji należy poznać obie strony medalu.

Zalety planowej konserwacji

Niższe koszty

Szacuje się, że konserwacja zapobiegawcza pozwala zaoszczędzić do 18% wydatków w porównaniu z modelem reaktywnym. Firma może zaoszczędzić koszty siły roboczej i energii, unikając wypadków i kosztownych napraw lub wymiany części.

Bezpieczeństwo sprzętu

Przeprowadzając regularne kontrole sprzętu, firma może ograniczyć liczbę usterek i zapobiegać awariom sprzętu z wyprzedzeniem. Choć nie jest to rozwiązanie dla każdej firmy, konserwacja zapobiegawcza może mieć kluczowe znaczenie dla firm zajmujących się ochroną, konserwacją budynków lub instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Ogranicza ona ryzyko uszkodzenia systemu i sprzętu oraz przestojów.

Efektywne wykorzystanie energii

Gdy urządzenia nie pracują optymalnie, może to spowodować wzrost zużycia energii. Aby uniknąć skoków zużycia energii, należy utrzymywać sprawność i aktualność maszyn.

Konserwacja zapobiegawcza zmniejsza ryzyko wystąpienia niezauważonych awarii i może zapobiec wzrostowi zużycia energii.

Dłuższa żywotność urządzeń

Rutynowa kontrola pomaga zapobiegać awariom sprzętu, a także może wydłużyć jego żywotność. Wymiana paliwa, filtrów, czyszczenie rur, aktualizacja systemu, kontrole bezpieczeństwa podnoszą jakość sprzętu, a także ograniczają liczbę wypadków spowodowanych niedostateczną opieką.

Zadowolenie klienta

Konserwacja zapobiegawcza pozwala uniknąć awaryjnych przestojów i nieplanowanych wydatków na likwidację szkód. Tak długo, jak dbasz o sprzęt klientów i przedłużasz jego żywotność, zadowolenie klientów będzie rosło.

Wady planowanej konserwacji

Początkowy budżet

Choć w dłuższej perspektywie czasowej można zauważyć zaoszczędzone środki, model prewencyjny może być początkowo kosztowny. Konieczne jest przygotowanie technologii umożliwiającej planowanie przeglądów u wszystkich klientów i we wszystkich jednostkach sprzętowych. Jeśli zdecydujesz się robić wszystko ręcznie, istnieje większe prawdopodobieństwo wystąpienia błędów i niedziałania modelu.

Dlatego zalecamy wdrożenie oprogramowania do zarządzania usługami w terenie, które zostało zaprojektowane z myślą o firmach świadczących usługi w terenie i zajmujących się konserwacją prewencyjną.

Dodatkowe zasoby

W zależności od liczby klientów i jednostek sprzętowych, które obsługujesz, może zaistnieć potrzeba zwiększenia zespołu. Specjaliści, którzy mogliby zapewnić konserwację w zaplanowanym czasie, powinni także przejść szkolenie i przygotować się do pracy nad różnymi projektami i sprzętem.

Konserwacja kompleksowa

W przeciwieństwie do konserwacji reaktywnej, strategia prewencyjna wymaga uwagi użytkownika nawet wtedy, gdy sprzęt działa bez zarzutu. Choć może się okazać, że nie ma nic do naprawienia, często konieczne jest zatrzymanie maszyny i wyłączenie jej z eksploatacji w celu przeprowadzenia kontroli. Powoduje to niepotrzebne przestoje i niedogodności dla użytkowników.

Chociaż ważne jest, aby ocenić swoje możliwości, kilka wad nie powinno przesłonić wielu korzyści związanych z bezpieczeństwem i długowiecznością.

Jak rozpocząć program konserwacji zapobiegawczej?

Przejście na konserwację zapobiegawczą lub rozpoczęcie jej wdrażania może zająć trochę czasu, ale dzięki poniższym podstawowym krokom można zapewnić jej bezproblemowy początek.

Lista kontrolna konserwacji zapobiegawczej

Znajdź odpowiednie narzędzia do planowania

Jesteśmy głęboko przekonani, że narzędzia cyfrowe mają przewagę nad metodami ręcznymi. Papier może zrobić tylko tyle. Jeśli zdecydujesz się na ręczne przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej, możesz borykać się z błędami, opóźnieniami, nieefektywnością lub utratą informacji.

Narzędzia cyfrowe, takie jak oprogramowanie do zarządzania usługami serwisowymi w terenie, mogą pomóc w opanowaniu wszystkich zadań związanych z konserwacją. Wystarczy, że skonfigurujesz je zgodnie z harmonogramem konserwacji, a system zrobi wszystko sam. Powiadomi Cię i automatycznie utworzy zadanie, gdy zbliżać się będzie termin przeglądu.

Ustawianie harmonogramu konserwacji zapobiegawczej

Posiadając oprogramowanie FSM, należy ustawić harmonogramy dla każdego klienta i sprzętu. Będzie to zależało wyłącznie od maszyn i zaleceń producenta. Po pewnym czasie zarządzania urządzeniami można zauważyć, że stare harmonogramy nie działają – być może nadmiernie je konserwujemy lub są one coraz starsze i wymagają więcej uwagi.

Tworzenie zadań konserwacji zapobiegawczej

Frontu oferuje funkcję zadań cyklicznych, która pozwala na jednorazowe utworzenie zadania i powtarzanie go tak często, jak jest to potrzebne. Najlepiej sprawdza się to w przypadku konserwacji zapobiegawczej, ponieważ wymaga ona ścisłego harmonogramu dla wielu różnych zespołów maszyn.

Frontu FSM do planowania i harmonogramowania konserwacji zapobiegawczej

Wiele firm świadczących usługi w terenie zastanawia się, którą metodę konserwacji wybrać, zwłaszcza teraz, gdy konserwacja predykcyjna nabiera rozpędu. We Frontu idziemy w kierunku zautomatyzowanej opieki i staramy się korzystać z nowych technologii, aby oferować naszym klientom najnowocześniejsze usługi.

Jednocześnie wierzymy, że rozwój rozwiązań IoT nie zmniejszy powszechności konserwacji prewencyjnej, a wręcz przeciwnie – będzie się ona rozwijać. Jednak, jak każda inna metoda, konserwacja zapobiegawcza wymaga profesjonalnych narzędzi.

Oprogramowanie Frontu do zarządzania usługami w terenie to cyfrowe narzędzie, które może pomóc Twojej firmie uzyskać większą kontrolę nad sprzętem klientów. Aby zapewnić, że model konserwacji zapobiegawczej sprawdzi się w Twojej firmie, konieczne jest planowanie i harmonogram przeglądów.

Frontu daje możliwość śledzenia i planowania powtarzających się wizyt kontrolnych oraz upewnienia się, że Twoi technicy są powiadomieni i przygotowani do obsługi zapytań. Oferujemy planowanie zadań i czasu w oparciu o dostępność techników, lokalizację, umiejętności i historię pracy (jeśli technik pracował już z tym samym lub podobnym problemem/klientem).

Za pomocą systemu Frontu można śledzić okres eksploatacji urządzeń i przeglądać ich historię, aby lepiej zrozumieć, jak należy dbać o konkretne maszyny.

Tak więc, podsumowując plan konserwacji zapobiegawczej, należy pamiętać, że:

 • Strategia konserwacji zapobiegawczej opiera się na regularnych kontrolach maszyn i urządzeń;
 • Strategia konserwacji zapobiegawczej opiera się na regularnych przeglądach maszyn i urządzeń; – opiera się na czasie i sposobie użytkowania urządzeń;
 • Chociaż wprowadzenie nowej strategii może być bardziej kosztowne, konserwacja zapobiegawcza w dłuższej perspektywie jest tańsza i może znacznie wydłużyć okres eksploatacji urządzeń;
 • Najbardziej efektywnym sposobem prowadzenia strategii konserwacji zapobiegawczej jest korzystanie z oprogramowania do zarządzania serwisem w terenie.

A my mamy dokładnie takie narzędzia, które zapewnią sprawną konserwację zapobiegawczą.

Co ma wspólnego jeden z najbardziej popularnych w terenie i jednocześnie najbardziej użytecznych na co dzień pojazdów na świecie z dokumentacją danych spawalniczych? Wielki prześwit oraz ogromna głębokość brodzenia mercedesa klasy G wskazują na jedno: ten pojazd musi sprostać najtrudniejszym warunkom w terenie – jednocześnie musi on zawsze zapewniać siłę uciągu i trwałość. Gdy mercedes klasy G jest narażony na mocne uderzenia przy dużej prędkości w trudnym do pokonania terenie, oznacza to także nieprzerwanie wysokie obciążenia dla wszystkich spoin. Dlatego zapewnienie jakości oraz optymalizacja procesów produkcyjnych na podstawie dopracowanego systemu zarządzania danymi spawalniczymi jest tutaj kwestią zasadniczą.

Produkcja ram do mercedesa klasy G w firmie Magna Presstec

Najwyższe wymagania jakościowe względem klasy G – wymagane przez producentów, a także użytkowników końcowych – mają również odzwierciedlenie w popycie: ten luksusowy samochód terenowy cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Aby móc pokryć rosnące zapotrzebowanie, konieczny stał się wzrost stopnia automatyzacji produkcji ramy podwozia.

Firma Magna Presstec radzi sobie z budową ram mercedesa klasy G poprzez wspomaganą robotami, zaawansowaną produkcję.

Ta zaawansowana linia produkcyjna dostawcy Tier 1, firmy Magna Presstec w Lebring (południowa Austria), posiada ważną zaletę: zrobotyzowane systemy spawalnicze i transportowe na długości 100 metrów idealnie ze sobą współpracują. Wyjątkowo szybki, bardzo precyzyjny i sterowany cyfrowo proces spawania impulsowego (PMC firmy Fronius) spełnia wysokie wymagania względem niezbędnej technologii łączenia.

Linia produkcyjna jest wyposażana w poszczególne części na początku procesu produkcyjnego. Co 10 minut całkowicie gotowa rama podwozia mercedesa klasy G – zawieszona na suwnicy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – opuszcza halę produkcyjną.

Wyjątkowa złożoność: szczegółowy opis autonomicznej produkcji na najwyższym poziomie

„Wymagamy od siebie tego, aby wszystkie ramy były bezwzględnie identyczne. Odchylenia należy wyeliminować”, zdecydowanie podkreśla Kurt Hartmann, kierownik produkcji i osoba nadzorująca spawanie w firmie Magna Presstec. com/wp-content/uploads/2022/08/kurt_hartmann-1024x768. com/wp-content/uploads/2022/08/kurt_hartmann-300x225. com/wp-content/uploads/2022/08/kurt_hartmann-768x576. com/wp-content/uploads/2022/08/kurt_hartmann-1080x810. com/wp-content/uploads/2022/08/kurt_hartmann. jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

Kurt Hartmann, inżynier budowy maszyn, kierownik produkcji oraz osoba nadzorująca proces spawania u dostawcy Tier 1, w firmie Magna Presstec.

Budowa przedniej i tylnej części: „Produkcja odbywa się w trzech sekcjachi”, wyjaśnia szczegółowo Hartmann. „Przednia i tylna część (ramy) – czyli dwa pierwsze odcinki linii produkcyjnej – są produkowane równocześnie. Ekipa pracowników zaczyna od oprzyrządowania systemów spawalniczych.

W celach następuje łączenie komponentów za pomocą robotów spawalniczych. Robot manipulacyjny podnosi gotowe komponenty, transportuje je do kolejnej komórki i ustawia je w odpowiedniej pozycji. Na końcu każdego odcinka znajduje się cela, która jest niedostępna dla pracowników. Służy ona do spawania długich spoin. Cele służą także jako stanowiska do schładzania lub jako stanowiska do montażu złożonych komponentów: tutaj następuje złożenie dolnej i górnej części podłużnicy, ustawienie w odpowiedniej pozycji i spawanie pod ciśnieniem”. com/wp-content/uploads/2022/08/Unterbau_Hartmann_Bild-4-1024x768. com/wp-content/uploads/2022/08/Unterbau_Hartmann_Bild-4-300x225. com/wp-content/uploads/2022/08/Unterbau_Hartmann_Bild-4-768x576. com/wp-content/uploads/2022/08/Unterbau_Hartmann_Bild-4-1080x810. com/wp-content/uploads/2022/08/Unterbau_Hartmann_Bild-4. jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

Kurt Hartmann opisuje łączenie przedniej i tylnej części na ostatnim stanowisku – dolnej części.

Dolna część: „W dolnej części – na ostatnim etapie produkcji – następuje łączenie przedniej i tylnej części. Rama przyjmuje swoją wyrazistą formę”, wyjaśnia Hartmann. Ostatnie czynności produkcyjne obejmują sztancowanie wystających punktów mocowania podwozia. Dodatkowo w procesie zgrzewania łukowego następuje wspawanie w ramę 192 trzpieni. Następnie inspektor kontroluje jakość spoin, usuwa ostatnie odpryski spawalnicze i w razie potrzeby poprawia niedokładne spoiny.

W celu zapewnienia całkowitej jakości odbywa się stuprocentowy pomiar ramy za pomocą sterowanego robotem lasera pomiarowego. Po ostatniej kontroli ramy wyjeżdża ona z danego odcinka linii za pomocą urządzenia Power&Free (przenośnika). Następnie odbywa się przekazanie do kolejnych etapów procesu.

W celu zapewnienia jakości: monitorowanie danych spawalniczych za pomocą oprogramowania WeldCube Premium

Jednak sam doskonały proces spawania nie wystarczy do tego, aby firma Magna Presstec była w stanie spełnić ogromne wymagania jakościowe klasy G. Do tego potrzebny jest system, który zastępuje brakujące „oczy” na 100 metrach linii produkcyjnej – czyli system, który zapewni 100% monitoring i pełną dokumentację procesu spawania. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-5-1024x768. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-5-300x225. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-5-768x576. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-5-1080x810. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-5. jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

WeldCube Premium to oprogramowanie firmy Fronius do dokumentowania i analizy danych spawalniczych, które jest stosowane przez firmę Magna Steyr do produkcji ram mercedesa klasy G.

„Na hali produkcyjnej oprogramowanie WeldCube Premium jest istotnym filarem naszego systemu zarządzania jakością”, mówi z przekonaniem Hartmann. Bezwzględna identyfikowalność każdej spoiny ma dla nas ogromne znaczenie. Przeszkoleni pracownicy na stanowiskach kontroli jakości otrzymują za pośrednictwem terminala najdokładniejsze informacje: czy są podejrzane lub rzeczywiście wadliwe spoiny?

Dzięki WeldCube – czyli na podstawie danych spawalniczych – są ujawnianie możliwe wadliwe miejsca, które są poddawane szczegółowej kontroli wzrokowej i w razie potrzeby wady są korygowane. Dopiero wtedy rama klasy G jest zwalniania do dalszych kroków procesowych. ” Wszystkie dane są następnie wykorzystywane do optymalizacji zautomatyzowanych procesów spawalniczych.

Od monitoringu do konserwacji zapobiegawczej

„Ponieważ oprogramowanie WeldCube Premium rejestruje bez wyjątku każdy milimetr spoiny, za pomocą narzędzi analitycznych możemy z łatwością obliczyć koszty materiałów eksploatacyjnych, takich jak gaz i drut spawalniczy. Jednak widzimy tutaj znacznie większy potencjał: jeden punkt jest pewny Predictive Maintenance (konserwacja zapobiegawcza) – czyli możliwość zamawiania materiałów eksploatacyjnych i surowców na czas i w odpowiedniej ilości”, Hartmann opisuje planowane działania w przyszłości.

„Konserwacja zapobiegawcza za pomocą oprogramowania WeldCube Premium mogłaby nam dodatkowo przynieść potencjalne ogromne oszczędności – na przykład, gdy moduł zarządzania danymi spawalniczymi zadaje dokładne interwały konserwacyjne. Mielibyśmy również zawsze dokładną wiedzę na temat stanu końcówek prądowych, końcówek palników, palników i podajników drutu. Dzięki temu moglibyśmy we właściwym momencie serwisować te urządzenia, co pozwoliłoby zapobiegać błędnym spoinom, poprawkom lub nawet powstawaniu odrzutów”.

Do zadań specjalnych: tylko specjaliści!

Jednak dokumentacja i analiza danych spawalniczych nie wystarcza firmie Magna Presstec: „Poza tym już teraz korzystamy z oprogramowania Central User Management (CENTRUM) – które również wspomaga nas w zakresie zarządzania jakością. Używamy go do centralnego zarządzania uprawnieniami użytkowników i uprawnieniami spawania. Spawacze muszą się logować w urządzeniu spawalniczym za pomocą karty czipowej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wyłącznie pracownicy wykwalifikowani do określonych zadań pracują we właściwym miejscu, korzystając z przewidzianych do tego parametrów. W ten sposób optymalnie eliminujemy kolejne źródła błędów”, mówi z przekonaniem Hartmann. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-6-1024x768. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-6-300x225. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-6-768x576. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-6-1080x810. com/wp-content/uploads/2022/08/WeldCubePremium_Bild-6. jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px"/>

pracownicy w firmie Magna Presstec muszą się logować do danego zlecenia spawania za pomocą karty czipowej – w połączeniu z oprogramowaniem Software Central User Management.

Rozwiązania Fronius związane z dokumentacją danych spawalniczych

Oprogramowanie wykorzystywane przez firmę Magna Presstec zostało w całości opracowane przez firmę Fronius. Począwszy od WeldCube Premium, a skończywszy na Central User Management, wszystkie te produkty powstały wskutek intensywnej wymiany informacji z firmą Magna Presstec: dopiero poprzez długotrwałe testy prototypów na produkcji w firmie Magna udało się pozyskać niezbędne informacje i dopracować je na tyle, aby można było je wprowadzić na rynek.

Zachęcamy do obejrzenia naszego krótkiego dokumentu na temat produkcji ram do mercedesa klasy G u dostawcy Tier 1, w firmie Magna Presstec:

W przypadku zainteresowania również naszymi zorientowanymi na przyszłość rozwiązaniami do wspomagania produkcji autonomicznej, tutaj można uzyskać dodatkowe informacje na temat produktów.

Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge Bss25jftnww And

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge Bss25jftnww And

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konserwacji zapobiegawczej Ge Bss25jftnww And