Podręcznik z informacjami dla użytkownika Calculated Industries Digiroller

Calculated Industries Digiroller to jeden z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych podręczników dla użytkowników. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do pełnego wykorzystania wszystkich funkcji modelu Digiroller. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące dokładnego użytkowania urządzenia, w tym jak go uruchomić, jak go dostroić i używać, jak go kalibrować, a nawet jak wykonać wymianę części. Podręcznik zawiera również wskazówki dotyczące zarządzania akumulatorami, aby jak najdłużej używać modelu Digiroller. Dzięki tej książce użytkownicy będą mieli pełny dostęp do wszystkich funkcji modelu Digiroller, aby w pełni wykorzystać potencjał tego urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik z informacjami dla użytkownika Calculated Industries Digiroller

Podręcznik dla uczestników szkoleń z wykorzystania produktów LiDAR - wyd. 2 28. 73 MB

kliknij tutaj, aby pobrać

Podręcznik dla uczestników szkoleń z wykorzystania produktów LiDAR 43. 64 MB

kliknij tutaj, aby pobrać

produktów

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

O chrześcijańskich korzeniach Polski

2022-06-15

Zachęcamy do zapoznania się z filmem edukacyjnym pt. „O chrześcijańskich korzeniach Polski”. W materiale, przeznaczonym dla wszystkich etapów edukacyjnych, uczniowie mają okazję poznać tajemniczego rycerza Jaksę, który wziął udział w jednej z wypraw krzyżowych do Ziemi Świętej. Dzięki jego staraniom w Miechowie został wybudowany kościół, z czasem nazywany „Polską Jerozolimą”.

Podręcznik z informacjami dla użytkownika Calculated Industries Digiroller

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik z informacjami dla użytkownika Calculated Industries Digiroller

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik z informacjami dla użytkownika Calculated Industries Digiroller